Ohlasy

Máte-li s absolvováním řidičského kurzu či lektorského školení dle metodik (projektu) ECOWILL jakoukoliv zkušenost, rádi se o ní dozvíme. Bude-li negativní, pokusíme se ji neprodleně napravit, bude-li pozitivní, dovolíme si ji na této stránce uveřejnit. Na jejím konci naleznete odpovědní formulář, jeho prostřednictvím je možné nám názory zasílat. Předem děkujeme za jakékoliv reakce…

Denisa Lepešová, absolventka kurzu

Jelikož jsem studentka a dojíždím z Třeboně do Prahy průměrně 4x do měsíce, ročně díky kurzu ušetřím více než tři tisíce korun."

Eva Milíčková, absolventka kurzu

Držím se rady, že každé zbytečné sešlápnutí plynového i brzdového pedálu je vlastně vyhazování peněz oknem a těch není nikdy dost."

David Jelen, absolvent kurzu

Mám takový pocit, že ten kurz, jak ušetřit, nese docela slušné ovoce. Rapidně se mi snížila průměrná spotřeba (skoro o 1,8 l) a dokonce si myslím, že i toho plechovýho kocoura trošku šetřím :) Díky za kurz!"

Milan Kubala, absolvent kurzu

Všechny nejvíc šokovaly dojezdové časy. Každý měl pocit, že o poznání klidnější jízda, musí být zákonitě i pomalejší a zabere více casu. Opak je pravdou."

Martin Ille, Autoškola Ille

Za devět měsíců naše autoškola uskutečnila více než 80 kurzů, a k našemu údivu většina účastníků byla na počátku spíše skeptická, avšak o to vetší překvapení bylo na konci hodiny, kdy si mohli exaktně ověřit zlepšení ve spotřebě paliva případně i průměrné rychlosti. zásady proto zavádíme už i do výuky začátečníků."

Libor Haltmar, Autoškola Haltmar

Zatím jsme jako autoškola uspořádali více než tři desítky kurzů, všichni účastníci se ve spotřebě paliva i v celkovém výsledku oproti prvnímu kolu zlepšili. Jako současně pedagog jsem kurzem a jízdou v duchu pravidel hospodárného řízení nadšen. Pravidla implementujeme i do přípravy zkušebních komisařů a i zde to nese výsledky…"

Karel Bezděkovský, Ministerstvo dopravy ČR

Je prokazatelné, že řidič, který si osvojil (nikterak složitá) základní pravidla úsporné a ekonomické jízdy, se mnohem více věnuje nejen provozu svého vozidla, ale i okolnímu dopravnímu prostředí. Prospívá tedy i k vyšší ohleduplnosti a bezpečnosti na silnicích."

Podělte se o svou zkušenost

Jméno a příjmení:
Váš email:
Text: